top of page
Snímek obrazovky 2020-06-09 v 17.22.00.

Jako kondiční trenér a instruktor jógy 
se zaměřuji na cvičení pro zdravý pohyb, kondici a zdravá záda. 

Typy cvičení: Headliner
Typy cvičení: Vlastnosti
11069857_887060268022288_911133397838280

Kondiční a hubnoucí cvičení

V současné době vzrůstá poptávka po sportovních aktivitách, ve kterých převažují cviky s vlastním tělem nebo jednoduchým náčiním. To splňuje kondiční trénink. Při lekci dostanete do těla ať už na vybití energie, kondici, nebo na přípravu do populárních závodů typu Spartan race.

Typy cvičení: Vlastnosti
0001.jpg

Jóga, nejen pro zdravá záda

V lekcích se zaměřuji především na uvolnění a posílení zad, posílení uvolněného středu těla, mobilizace kyčlí a relaxaci.

DSC_48621.jpg

Cvičení se zaměřením na pánevní dno
(maminky, ženy po porodu, problematika s diastázou)

Systematická cvičení spojující kompenzace s kondičním tréninkem. Zaměříme se tedy jak na posílení ochablých svalů a vyrovnání svalových dysbalancí, tak na časté kancelářské problémy, břicho, záda, hrb za krkem (zvětšená hrudní kyfóza), bolest ramen, zápěstí apod.

Typy cvičení: Feature
Typy cvičení: Vlastnosti
Typy cvičení: Feature
_F6C9871 2.jpe

Fitness cvičení s principy zdravého pohybu a vývojové kinesiologie (DNS)

Prostřednictvím technik DYNAMICKÉ NEUROMUSKULÁRNÍ STABILIZACE ovlivňujeme funkci svalu v jeho posturálně lokomoční funkci. Tento koncept obsahuje obecné principy. Více se o něj můžete dozvědět ZDE.

Klara Krizova SLCR 2015 Val d Isere SG (

LYŽAŘSKÝ trénink
- na horském teambuildingu
- individuální trénink

Exkluzivní výuková lekce vhodná jako zpestření teambuildingu. Pohybová aktivita pod instruktáží olympioničky s variací cvičení na zlepšení techniky.

Snímek obrazovky 2020-06-09 v 17.40.06.

​Ženský léčivý retreat

TĚLO - MYSL - DUŠE

zdravotní jóga - tanec - tantra jóga - energetické i fyzické léčení - terapie léčivou vodou - koupání v biotopu - relaxace - sdílení a inspirace - meditace - zpěv manter - rituál v posvátné jeskyni

Srdečně a s radostí zveme ŽENY, které si tato akce a hlavně magické místo ZAHRADY ŽIVLŮ přitáhne. Stejně jako nás, Janu a Klárku si přitáhl tento unikátní projekt postavený podle posvátné geometrie. Díky tomuto místu vznikla jedinečná akce určená hlavně nám ženám. Už při vstupu do areálu Zahrady živlů můžete cítí, že má blahodárný vliv na vaše tělo i duši.

Čeká nás prodloužený víkend zaměřený na ženské tělo, mysl a duši.

bottom of page