Začněte cvičit online!

Vyhlaste boj lenosti a slabé vůli, pojďte si pravidelně protáhnout a zpevnit tělo. Nejenom, že se budete cítit lépe, ale především si prodloužíte život!

A to je to jediné, na čem tady přeci záleží!

Těším se na vás!

Klára

Co na vás čeká?

Reference

Nečekejte žádné pozice, které vás děsí, naopak v jednoduchosti je krása, budeme se zaměřovat opět na funkční mobilitu těla s prvky zdravého pohybu, kdy budeme klást důraz na to aby byl daný segment zastabilizovaný a my protahovali funkčně vaše tělo a nevytahovali vazivo… Nebudeme dělat žádné stojky, ani na rukou, ani na hlavě pro účely instagramových fotek, naopak půjdeme do základů.

Kondiční cvičení v krátkých intervalech cvičení i odpočinku mezi cviky, je zaměřený na nastartování metabolismu, tím pádem i spalování tuků a posílení srdce. Zároveň posílení celého těla vlastní váhou.

Funkční posílení středu těla (hlubokého stabilizačního systému), který je nezbytně nutný k tomu, aby vaše tělo správně fungovalo a nebyly přetížené jiné partie těla, jakožto záda, krční páteř apod. Drží nám posturu těla a nemáte tzv. vypadlé břicho dopředu.

Nyní si stačí vybrat svůj plán a začít!
Než začnete, ujistěte se, že jste se zaregistrovali do našeho online systému. Jakmile budete mít vybraný plán, prosím pošlete platbu na účet u Mbank: 670100-2213547017/6210. Po obdržení platby vás budu kontaktovat - prosím zkontrolujte správně zadané kontaktní údaje na svém profilu v systému.

©2020 by klarakrizova.cz. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now